+370 61586543 info@metalodangos.lt

Apie mus

Patyrusių specialistų įmonė teikianti metalo paviršiaus valymo iki Sa 3.0 švarumo kategorijos ir padengimo antikorozinėmis dangomis paslaugas.

Jau daugiau nei 30 metų atliekame įvairius aukštuminius darbus. Didžiąją mūsų atliekamų darbų dalį sudarė metalo konstrukcijų remontinis dažymas. Puikiai suvokdami tokių darbų specifiką, kaip kartais būna sudėtinga ir brangu (kai kada net neįmanoma) apsaugoti sumontuotas konstrukcijas nuo korozijos, nutarėme turimą patirtį panaudoti teikiant naujų metalo gaminių paviršiaus apsauginio sluoksnio padengimo paslaugą.

Turimą patirtį derindami su investicijomis į didelio našumo, aukščiausios klasės, naujų technologijų įrangą, užtikriname kad pilnai pateisinsime Jūsų lūkesčius. Visi projektai bus atlikti profesionaliai, laiku ir kokybiškai.

Patariame ir konsultuojame srautinio valymo, cinkavimo, dažymo ir kitais su metalo konstrukcijų apsauginio sluoksnio padengimu susijusiais klausimais.

Susisiekite telefonu +370 61586543 arba
el.paštu info@metalodangos.lt

Srautiniu būdu nuvalyti m2

Terminio purškimo būdu cinkuoti m2

Beoriu būdu nudažyti m2

Mūsų Paslaugos

Srautinis valymas / Smėliavimas

Srautinis valymas iki Sa2.5 švarumo kategorijos numatomas visuose ISO standartuose  kurie reglamentuoja metalo antikorozinį padengimą.

Cinkavimas / Metalizacija

Terminis Purškimas Cinku atliekamas išlydytą 99,99% grynumo cinką purškiant ant nuvalytų, iki Sa2.5 švarumo kategorijos, metalinių paviršių.

Pramoninis dažymas

Įvertinę koroziškumo kategoriją parenkame dažymo sistemą, tinkamai paruošiame paviršių,  dažome beore dažymo sistema.

Sertifikatai

Turite klausimų?

Patariame ir konsultuojame smėliavimo, cinkavimo, dažymo ir kitais su metalo  konstrukcijų apsauginio sluoksnio padengimu susijusiais klausimais.

Susisiekite telefonu +370 61586543 arba el. paštu info@metalodangos.lt