+370 61586543 info@metalodangos.lt

Srautinis valymas / Smėliavimas

Patariame ir konsultuojame srautinio valymo, smėliavimo ir kitais su metalo konstrukcijomis susijusiais klausimais.
Susisiekite telefonu +370 61586543 arba el. paštu info@metalodangos.lt

Geras metalinio paviršiaus paruošimas prieš dažymą yra nepaprastai svarbus veiksmingam ir sėkmingam apsauginės dangos padengimui. Nešvarus, riebus, netinkamos tekstūros arba likęs senų dažų pagrindas gali reikšti skirtumą tarp vertingos investicijos į metalo apsaugą nuo korozijos, estetinės išvaizdos, ar metalo greitą estetinės išvaizdos praradimą ir koroziją, kuri susilpnina metalinę konstrukciją. Vienas efektyviausių metalo paviršiaus paruošimo būdų yra srautinis metalo valymas abrazyvu. Srautinis valymas abrazyvu yra metalo paviršiaus valymas, pučiant abrazyvinę medžiagą dideliu slėgiu metalo paviršiaus link suspaustu oru. Slėgio ir abrazyvo derinys kontroliuojamu būdu nuvalo paviršių nuo nešvarumų ir suteikia paviršiui grublėtumą kas pagerina apsauginės dangos sukibimą su metalu.

Patariame ir konsultuojame srautinio valymo, smėliavimo ir kitais su metalo konstrukcijomis susijusiais klausimais.

Susisiekite telefonu +370 61586543 arba el. paštu info@metalodangos.lt

 

Kokybės garantija

Darbus atlieka patyrusi komanda turinti virš 20 metų patirties. Galite būti tikri, kad visi projektai bus atlikti profesionaliai ir kokybiškai naudojant naujausią įrangą ir technologijas. Užtikriname, jog pateisinsime jūsų lūkesčius.

Dirbame aukščiausios klasės įranga galinčią paruošti metalą pagal aukščiausius švarumo standartus:

Sa 1, Sa 2, Sa 2,5 ir Sa 3, pagal ISO 12944-4 standartą.

Kodėl verta rinktis mus?

Srautinis valymas / Smėliavimas yra efektyviausias ir greičiausias būdas pašalinti dažus, rūdis ar kitas nepageidaujamas medžiagas nuo metalinių paviršių. Tai puikiai paruošia paviršių cinkavimui ar dažymui ir apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio, taip prailginant gaminio tarnavimo laiką.

  • Taupote laiką ir pinigus – Srautinis valymas / smėliavimas atliekamas toje pačioje vietoje kaip ir cinkavimas bei dažymas.
  • Srautinis valymas / smėliavimas prailgina gaminio tarnavimo laiką net 3 kartus.
  • Srautinis valymas / smėliavimas ženkliai pagerina dažų sukibimą su metalo paviršiumi.
  • Srautinis valymas / smėliavimas pagerina antikorozines nudažyto gaminio savybes.
  • Atliekame visų metalinių paviršių srautinį valymą / smėliavimą: didelių metalo konstrukcijų, automobilių dalių, priekabų, tvorų ar turėklų, talpyklų, pramonės įrenginių, bei kitų metalinių konstrukcijų.
  • Naudojame įrangą atitinkančią visus ISO reikalavimus.
  • Užtikriname aukščiausią metalo nuvalymo kokybę pagal ISO reikalavimus.
 

Viena didžiausių kamerų Lietuvoje

Turime vieną didžiausių srautinio valymo kamerų Lietuvoje, todėl galime srautiniu valymu apdirbti arba smeliuoti didelių ir nestandartinių gabaritų gaminius.

Kameros išmatavimai – 13 x 4 x 3 metrai

Darbų pavyzdžiai

Turite klausimų?

Patariame ir konsultuojame smėliavimo, cinkavimo, dažymo ir kitais su metalo  konstrukcijų apsauginio sluoksnio padengimu susijusiais klausimais.

Susisiekite telefonu +370 61586543 arba el. paštu info@metalodangos.lt